DAFRE

Svatební šaty naší značky DAFRE jsou šaty ručně šité s precizností, s důrazem na každý detail šatů, na původ a kvalitu materiálů. Žádné šaty nešiji nikdy dvakrát, každé šaty musí být originál, to je mojí podmínkou. Pro výrobu šatů se snažím co nejvíce používat materiály vyrobené v Evropě například v České Republice Hedva Český Brokát, ve Španělsku, Portugalsku, ale také jsou mi velmi milé látky z přírodního pravého hedvábí, které přitahují svou magickou krásou a hebkostí. Pravé hedvábí je dovozem z dálného východu Číny a Indie.


Gabrielle

Elegantní jednoduchý styl, to jsou sněhově bílé brokátové svatební šaty Gabrielle. Tyto šaty jsou ručně šité z materiálu české výroby, značky HEDVA ČESKÝ BROKÁT s.r.o. Brokát Růže Ecru je jedinečný lesklý materiál s vytkaným květinovým vzorem. Jemnost a hebkost dodává šatům saténová podšívka. Šaty jsou krásně lesklé a splývavé. Skvělým doplňkem šatů je pásek s ručně pošitou sponou ze stejného materiálu. Dlouhý bílý závoj se sponou do vlasů se skleněnými kamínky by neměl chybět žádné nevěstě s těmito šaty.

vel. 36


Jasmine a krásný paisley brokát

Tyto krásně hebké a lehké svatební šaty jsou ušité z velmi kvalitního brokátu, ve kterém je vetkaný starobylý paisly vzor. Perský  peisly vzor mě inspiroval i pro název šatů Jasmine.  Jasmine je v překladu jasmínový květ, který okouzluje smysly a navozuje harmonii. A to je právě to, co nevěsta potřebuje ve svůj svatební den, cítit se jemně, v klidu a být okouzlující.

Střih šatů jsem volila podle přání zákaznic, které dávají přednost jednoduchosti a hebkosti.

vel. 38


Janet z pravého hedvábí Dupion

Šaty Janet jsou klasikou svatebních šatů. Výjimečnost jim dodává nejen zpracování, ale i materiál Dupion z pravého hedvábí vyznačující se krásnou zářivou barvou a charakteristickou texturou s typickými nopky a místy zesílenou texturou. Šaty mají i skryté kapsy, které jsou příjemným doplňkem a samozřejmě jsem použila svou oblíbenou saténovou podšívku, která dodá hebkost při nošení. Pásek jsem jemně ozdobila benátskou krajkou, stejně tak i závoj, který se dá přišít na jakoukoli sponu nebo hřeben do vlasů.

vel. 40


Lena z přírodního Tencelu

Pro budoucí nevěsty s velikostí 50 jsem vytvořila krásné šaty z jemného, hebkého, přírodního Tencelu v kombinaci italské brokátové krajky s motivy jinanu. Šaty jsem doplnila jemným šálem, který Vás zahřeje třeba při svatbě v kostele nebo v chladném večeru. A aby byly šaty opravdu dokonalé, jsou doplněny ručně vyrobeným fascinátorem.

vel.50


Družičkové Janička

Šatičky jsou ušité ze španělského brokátku, který na sobě nese nádherný starobylý Paisley vzor, pravděpodobně pocházející z Babylonu. Šaty jsou doplněné krátkými saténovými puff rukávky a stuhou s ručně vyráběnou květinkou.

vel. 140


Svatební župan

Každé nevěstě dodá šmrnc ručně šitý saténový svatební župánek. Krémový saténový župan je lemovaný elastickou krajkou kolem výstřihu, kapes i rukávů. 


Svatební podvazky

Svatební podvazek je jednou z důležitých doplňků nevěsty. Nikdy nevyrábím nic dvakrát a ani podvazky :).